Daire Fresnel Lens DİY google VR için 50 mm 3D sanal gerçeklik gözlüğü 50mm Odak uzunluğu gözlük Çapı
Daire Fresnel Lens DİY google VR için 50 mm 3D sanal gerçeklik gözlüğü 50mm Odak uzunluğu gözlük Çapı
Sku: b301
(0 Değerlendirmeler)
Yeni

₺76.62

Açıklama:

Daire Fresnel Lens DİY google VR için 50 mm 3D sanal gerçeklik gözlüğü 50mm Odak uzunluğu gözlük Çapı

Çapı:50mm

Odak:50mm

kalınlık:2mm

groove pitch:0.3 mm

malzeme:PMMA

facula boyutu:1mm

optik geçirgenlik: %92

birden çok kez spot:800

büyütme times:3~~5 kez

uygun çekimi için ışık ,el feneri, Sanayi ve madencilik lamba ışıkları , vb.

Profesyonel fresnel lens Fabrikası ,kalıp yapabilirsiniz ,dahası ,sizin ihtiyacına göre lens yapabiliriz .

Vatani kesme ÜCRETSİZ lazer sağlayabiliriz !!!

Fresnel lens optik duyarlılık-sınıf akrilik tasarlandı.Fresnel lens yüzeyinde birçok dairesel eşmerkezli sırtlar içine kalıplanmış.Bu dairesel sırtlar Fresnel lens zigzag veya testere dişi bir kesit ver.Her bir testere dişi minik bir prizma oluşturur.Fresnel lens verimlilik ve görüntü kalitesi arasında bir uzlaşma vardır.Yüksek oluk yoğunluğu yüksek kaliteli görüntüler sağlar.düşük groove yoğunluğu bu prizmalar için doğru gücü seçmek efficiency.By daha iyi verim ederken,tasarımcılar odak uzaklığı ve kontrolü görüntü kalitesi tanımlayabilirsiniz.

Böylece büyüteç, fresnel lens, güneş enerjisi, arka projeksiyon fresnel ekran,fresnel solar concentrator,fresnel büyüteç,kamera fresnel Spot ve LED.

Fresnel lens basit giriş:

(1748), 18. yüzyıl başlarında, geleneksel enerji kırılma lens sadece yüzeyde meydana gelen ve orta kısmı kadar kaldırın ve yüzey eğriliği korumak, ince, düz bir lens oluşmuş, hala iyi enerji geçirgenliği korumak gelmektedir.

Aynı yere ışık yakınsama odaklanmak için Fresnel lens ince düz bir lens forma, testere dişi bir şekil gibi profile bak, ama aslında her bitişik kanat Açısı sürekli değişiyor, değişim denir.

Fresnel lens sınıflandırılması:

Farklı şekillerde odağını göre, nokta odaklama Fresnel lens ve odak çizgisi Fresnel lens ayrılabilir. Fresnel lens odak noktası: dart seti gibi önden, Bak yüzük, eşmerkezli daireler bir halka oluşur:

Testere dişi şeklini değiştirme, disk Fresnel lens, düz bir çizgi oluşturacak bu lens odak ışığı gibi nokta doğrusal Fresnel lens, Fresnel lens, enstantane gibi olumlu şekle bak, profilden bak, açısından odak noktasına göre de:

Fresnel lensler genellikle ışık toplama uygulamaları,kondansatör sistemleri veya verici/Dedektör ayarları olarak kullanılır. Fresnel lensler de büyüteçler veya projeksiyon lens olarak kullanılabilir.Bu Lens, kitaplar,dergiler,haritalar,telefon rehberleri,yemek tarifleri, vb ince baskı için harika. Bu gerçekten de görsel yardım ihtiyacı olan oyuncak ve üst düzey bir insan olarak çocuklar için büyük ve yaratıcı bir hediye olabilir.

Etiketler: Lens Çapı, Odak Uzunluğu, Fresnel lens, Ucuz lens çapı, Yüksek Kalite odak uzunluğu, Çin fresnel lens Tedarikçileri.

  • Yapı: uçak
  • Model Numarası: MYlens-D50F50
  • Çapı: 50mm
  • Kullanımı: Optik
  • Şekil: uçak
  • Odak Uzunluğu: 50mm
  • Malzeme: PMMA
  • Paket Boyutu: 19cm x 14cm x 10cm (7.48in x 5.51in x 3.94in)
  • Paket Ağırlık: 0.5kg (1.10lb.)
  • Ünite Tipi: (2 adet/lot)lot