Yükseltme Otomotiv Osiloskopta Bausatz Prob Pimleri HT307 Hantek Osciloscopio Araba Akupunktur Tamir Araçları Aksesuar Seti Kiti
Yükseltme Otomotiv Osiloskopta Bausatz Prob Pimleri HT307 Hantek Osciloscopio Araba Akupunktur Tamir Araçları Aksesuar Seti Kiti
Sku: b42441
(0 Değerlendirmeler)
Yeni

₺49.80 ₺71.11

Açıklama:

modül adı=ckeditor sürüm Akupunktur Prob (HT307) geri iğneleyen delici ve tamir prob setinin

P > Ürün Açıklaması

Akupunktur Prob (HT307)Ayarlayın

Bu akupunktur sonda geri bir iğneleme, delici ve tamir sonda; İçindekiler: 5 adet tam akupunktur problar, 2 adet vida ve 20pcs yedek iğneler var.

HT307 Geri Prob Pimleri çok kullanır, geri sondalama, delici ve pin-tip sonda. İnce ucu Konnektörleri yoklama için son hava paketi mühürler slayt olabilir. Bazen hangi Otomotiv elektrik ölçümleri için telleri zarar vermeden izin vermek için kablo yalıtım piercing için kullanılan akupunktur problar, olarak adlandırılır. Ayrıca küçük devre kartları ile çalışırken pin uçlu prob olarak kullanılabilir.

Eğer bir pın kullanımı sırasında viraj veya kırmak gerekir, 5 probları seti de 20 yedek pimleri ile birlikte gelir. Değiştirmek için, set vida ve hasarlı pimi çıkarmak için bir altıgen anahtar kullanın. O zaman sadece yeni bir pin koymak ve set vidayı yerine takın. Prob osiloskopta kullanmak için bir kadın bir muz fiş var.

İlki, geri bağlantılarını araştırır. Aslında, bildiğimiz kadarıyla prob bağlantılarını tekrar küçük çaplı oldu. Bu bugünün küçük, kırılgan bağlayıcı sondalama için gereklidir. Ayrıca çok keskin, bu yüzden kolaylıkla bağlayıcı mühürler geçmiş kayar. Bu ürün geleneksel geri-iğneleme yöntemleri ile ilgili sorunların çoğunu çözdü.

İkincisi, delici bir araştırması. Küçük çapı, ekstra keskin pin geleneksel delici Aletler zarar verebilir küçük gauge Tel yalıtım piercing için idealdir.

Son olarak, burada en iyi parçası-bu durum giderilebilir. Eğer pin herhangi bir şekilde hasar görmüş veya işe yaramaz hale gelirse, sadece cep tornavida al, set vidayı çıkarın, eski pimi çek ve yeni bir yükleme. Tüm prob değiştirmek gerek yok.

İçerik:

5 adet Tam akupunktur probları

20pcs Yedek iğne

Etiketler: aksesuarlar aksesuarlar, Aksesuar Seti, aksesuarları Otomotiv, Ucuz aksesuarlar, Kaliteli aksesuar seti, Çin Otomotiv Tedarikçileri aksesuarları.

  • Yazın: El Araç Parçaları
  • Kullanımı: Ticari Üretim
  • Model Numarası: HT307
  • Malzeme: Demir-nikel Alaşımlı
  • Marka Adı: TOMASİEN
  • Paket Ağırlık: 0.05kg (0.11lb.)
  • Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 5cm (3.94in x 3.94in x 1.97in)
  • Ünite Tipi: parça