12 V lityum iyon güneş / motosiklet pil 12.6 V 30AH Yeni Koruma Büyük kapasiteli
12 V lityum iyon güneş / motosiklet pil 12.6 V 30AH Yeni Koruma Büyük kapasiteli
Sku: b1755
(0 Değerlendirmeler)
Yeni

₺1 195.31

Açıklama:

Lityum Pil Sistemi

12 V 30AH Lityum-iyon Paketi + BMS Sistemi + hızlı Kargo

3S Yüksek Kaliteli CEP

Dengeli SMT BMS Sistemi ile

Aşırı şarj koruması (V) 4.2±10 Abartma Kurtarma (V) voltaj 8.4 V 1800 kez Akım 2 Amper Ağırlık (KB) 1.3 Kg Ömrü 1000 ~ Şarj Boyutlar 190×180×77 mm BMS Sistem Parametreleri 30 Ah Max Boşaltma W SET MAKSİMUM Akım 60 A (BMS) BMS 1000 W veya 1500W Maksimum Şarj Voltajı : R 12.6 V Deşarj kesme yükseltebilirsiniz (Ah) pil Parametreleri: (V ) Pil Malzemesi Lityum Nominal Gerilim 12 V Nominal Kapasite : 12.6 Uygulayarak Pil Tipi Lityum Giriş Voltajı (AC/V) 110 V veya 220 V Çıkış Akımı (A) 2 Çıkış Gerilimi (DC/V) ≥ V deşarj kurtarma (m/ohm) yük veya yük Direnci dengeli akım (mA) 60 Şarj cihazı Şarj Kesme Parametreleri Üzerinde Üzerinde 0.05 0.05 4.10±-deşarj gerilimi (V) 3.5±:

Paket içerir:

1 × Lityum Pil

1 × BMS Sistemi

100% YENİ Lityum Hücre

Yüksek doğru hızı akıntı !!!

ÇEŞİTLİ TEMEL LİTYUM PİL Hücreleri Güvenliği ÖMRÜ AĞIRLIK GÜÇ YOĞUNLUĞU UZUN VADELİ MALİYET Sıcaklığı Aralığı ARASINDA KARŞILAŞTIRMA VERİLERİ dünyanın en güvenli pil Çeşitli, hiçbir patlama, hiçbir kirlilik, uzun ömürlü Mükemmel pil ömrü 2 binden fazla çevrim sürece, en iyi listelenen tüm gruplar arasında olabilir. Kabul Edilebilir Mükemmel

En ekonomik Mükemmel (-45~ taburcu olabilir 70 Santigrat) LiCoO2 LiCoO2 50 (274mAh g-1) sadece yaklaşık% kobalt alt kullanımı teorik kapasitesini daha pahalı, gerçek kapasite var; LiCoO2 ömrü 300~500 devire sadece 500 Kabul edilebilir ömrü ulaştı. C yüksek oranda deşarj için iyi değil. İyi Yüksek 55 ~ ötesinde -20 Santigrat LiMn2O4 bakımı ile başa Çürümüş, ya da patlayabilir ya da çarpma altında ücret veya yangın yakalamak olabilir. Kabul edilemez ömrü sadece 1 500~800 döngüsü, akıntı bağlı olarak C-oranı. (NiCo)kabul edilebilir Kabul edilebilir Yüksek Li Çok kararsız O2, son derece dikkatli olmalı, patlayabilir veya çarpışma altında alev alır, üzerinde olabilir-şarj, kısa devre veya ısı inşa zaman kadar. Kabul edilebilir ömrü 300~500 döngüsü olabilir. C yüksek oranda deşarj için iyi değil. İyi Yüksek çok hızlı 55~ -20 Santigrat üzerinde Çürümüş

Çeşitli malzeme çok güvenli, en uzun döngüsü hayat, yeni enerji malzemelerin çevre kirliliği yok !

Gelecekte Yeni bir umut,Değişim !

Daha fazla ve daha fazla kirlilik gibi ciddi Isınma,Dünya'ya Yakın insan yaşamı için Uygun olmadığı için.

Şimdi, felaket gününü değiştirmek için enerji, yüksek teknoloji ürünü kullanmaya başlamalıyız.

Çeşitli Pil yeni bir enerji Olduğunu,kirliliğe neden olmaz,bir patlama,Uzun ömürlü,Yapısal kararlılık,daha Ucuz üretmek değil!

Çeşitli çekiş amaçlı ve yüksek deşarj özellikleri ve Ömrü önemli olduğu diğer durumlar için tercih edilen pil teknolojisi olacak. (Çeşitli) pil orijinal lityum-iyon kimya dayanır, ama Çeşitli (LiCoO2) yerine lityum kobalt dioksit katot malzemesi olarak kullanılır. İkinci laptoplar, cep telefonları, MP3 çalarlar, vb en sık kullanılan pil bulunur.

Çeşitli bu malzeme dayalı piller oluşamaz ekzotermik reaksiyonlar beri LiCoO2 daha kendinden güvenli katot malzemedir: LiFePO4 hücreleri yakmayın ya da aşırı koşullar altında patlayabilir yok. Buna ek olarak, Çeşitli hücreler daha yüksek deşarj akımına sahip, toksik değildir ve LiCoO2 hücreleri çok daha yüksek bir yaşam döngüsü var.

Diğer ülkelerde NAKLİYE: Hava posta veya Fedex 5-8 iş günü Ulaştırma,ekstra ücret olabilir,bize ulaşın , teşekkür Ederim Lütfen ! Kargo Ücreti, Nakliye Ücreti, Depo, Ambalaj Malzemeleri, Yakıt Ücretleri, Kutu, Etiket ve Ambalaj maliyeti İçerir. Dahil ancak gümrük posta denetimi, grev vb sınırlı değildir teslimat sırasında herhangi bir gecikme için sorumlu olmayacaktır. Normalde ülkelerin çoğu ulaşmak için 3-10 iş günü sürer. Siparişleri karşılamak için 5 - 6 gün Sürer. (Öncül pil boyutu onaylamak için Not): alıcı tarafından Ödenen Tarife, satıcı için gümrük vergisi ödemez!

Maddeyi deneyin, eğer beğenmezseniz ,geri (daha az nakliye) %15 stoklama ücreti ile gönderilmiş olabilir ya da parayı geri almak için tam iki haftanız var 30 gün yanıt garanti. Ama nakliye maliyeti alıcı sorumludur, bunu iade olmaz.

Satın tüm aksesuarları dahil olmak üzere iyi durumda olması gerekir. Sertifikalı teknisyenlerimiz göndermeden önce kaymakam öğeler garanti altına almak için tüm öğeleri test edecek .Eğer hasarlı bir öğe satın aldıysanız, bize posta ve geri gönderdi .size 14 gün içinde teslimat tarihinden itibaren başlamak başka marka yeni bir yedek olarak değiştirmeye karar verdik... benim yerim senin için Tek yönlü nakliye maliyeti sorumlu olacağız. Ve alıcı iade bedelini ödemek gerekir. Eğer mallar üzerinde herhangi bir sorun bulursanız hemen bize Mail. Geri göndermek için iade numarası sunacağız.

Etiketler: 30ah pil, pil paketi lityum, Pil Paketi, Ucuz 30ah pil, Yüksek Kaliteli pil Lityum, Çin pil Tedarikçileri.

 • Gerilim: 12V
 • Kullanımı Uygun: Motosiklet / Scooter / Güneş / E bisiklet
 • Yazın: Li-İon
 • Yaşam döngüsü: 1800time
 • Marka Adı: FGHGF
 • Boyutu: 190*180*77
 • Nominal Kapasite: 30ah
 • Kapasite: 21 - 30Ah
 • Paket Ağırlık: 2.0kg (4.41lb.)
 • Paket Boyutu: 18cm x 12cm x 8cm (7.09in x 4.72in x 3.15in)
 • Ünite Tipi: parça