Olmadan 1800W Yüksek Frekans Makine Isıtma ZVS Yüksek Frekans İndüksiyon ZVS Dokunun
Olmadan 1800W Yüksek Frekans Makine Isıtma ZVS Yüksek Frekans İndüksiyon ZVS Dokunun
Sku: b1543
(5 Değerlendirmeler)
Yeni

₺521.03

Açıklama:

Dükkanın en son tasarım için bu paragraf ısıtma ürünleri maksimum güç indüksiyon ZVS başlattı

1800W, kabul edilen Süper PCB düzeni tasarım ve süper soğutucu, ısı

İyi bir güç, soğutma arabirimi İle olduğundan, aynı zamanda Tesla akıntı yapabilir, Mark

Düşündüm jeneratör Voltaj çevirici, vb. hoş Geldiniz yeni ve eski müşterilerin büyük miktarda satın almak

Tercihli.

Bu indüksiyon ısıtma devresi-güç 1800W 12-48 V Düşük Voltaj DC güç kaynağı Maksimum akım 40A, en Yüksek kullanır. Sürekli iyi ısı dağılımı koşulu altında çalışabilir. Nedeniyle orta gücüne, DİY oyuncular tarafından parçalar su verme, tavlama ve diğer ısıl işlem ile tedavi edilebilir küçük oyuncular vermek için kullanılabilir. Ayrıca grafit pota Kim, Gümüş, Bakır, alüminyum Ve diğer metal eridi, eşit olarak, hızlı ve çok uygun ısıtma olabilir.

İzlemek için tarayıcı (bağlantıyı kopyala) 1500W ısıtma 45*80 büyük taş melting pot bakır video:

http://v.youku.com/v_show/id_XMzAzOTU5NjIxMg==.html?spm=a2h3j.8428770.3416059.1

Bu testte, maksimum güç 1600 WATT'LIK bulunur ve maksimum akım 35A olur. Bu ürün de kullanılabilir

İyi ısı dağılımı koşuluyla, faydalı model sürekli saat çalışabilir.

[ Ürün parametre ]

Ürün boyutu: 180 * 90mm

Giriş voltajı: 12 V-48 yukarıdaki 36V Öneririz

≥15A Yukarıdaki güç gereksinimleri: 12 V en az ≥ 15V 10A

Maksimum güç: 1800W

Maksimum akım: 40A

İndüksiyon ısıtma güç 48V50A fazla güç kaynağı anahtarlama, Taobao İkinci El bir sürü bulabilirsiniz güç kaynağı kargo iletişim güç kaynağı, Anahtarlama ucuz, kalitesi de, 24 V, daha fazla güç kaynağı, daha sonra 20'den fazla güç kaynağı, daha yüksek voltaj, yüksek akım, yüksek ısıtma gücü iyi tavsiye, daha hızlı ısıtma

(282 yuan)su borusu da dahil olmak üzere bir Combo: Bitmiş ürün +48 V bakır boru + pota + su pompası ()

(Su borusu) iki Combo: Bitmiş ürün +48 V bakır boru + pota + su pompası + hava (502 yuan) +48V50A güç kaynağı anahtarı

[bebek vurgular ve özellikler]

[ 1 ısıtma plakası*yakalar askeri sınıf PCB 180 tarafından yapılır ve performans istikrarlı;

[ Bakır kaplı tasarımı ile kaplı 2 güç hattı akım artışı ve küçük ısı üretir;

[3] süper büyük ısı emici, daha iyi ısı kullanımı;

Paralel üç M4 silindir kullanarak [4] Çıkış, yüksek basınç çanta ve diğer çıktı alabilir;

Paralel rezonans 9 dört İRFP260 ve kapasitörler [5], gücünü büyük ve verimliliği yüksek;

[ Alıcı / özel ilgi görmek gerekir ]

[1] indüksiyon ısıtma iş güç, yönetim kurulu ve bileşenleri ısıtma ek olarak, bakır borunun ısı da çok büyük. Alıcılar su soğutma sistemi getirebilir, çapı 4 mm lastik hortum, küçük bir pompa ve 2 metre satın alabilirsiniz; ayrıca eşleşen pompa paketleri satın almak.

[2] anahtarlama güç kaynağı kullanımı güç anahtarına genellikle yavaş start işlevi, yani çıkış gerilimi başında yavaş yavaş yükselir çünkü dikkat etmelidir ve bu gerilimi 10 V, böylece güç kaynağı gerilim kararlılığı geçiş indüksiyon ısıtma devresi erişmek için gereklidir sonra iki MOS elemanın yanmış iletim boru ve titreşim olmadan yetersiz devre nedeniyle voltaj indüksiyon ısıtma devresi bağlantı doğmasından önce;

[3] ısıtma metal nesneleri hantal metal ısıtma veya güç aşırı yük ve aşırı yük riski neden olabilir; en iyi artı 35A sigorta veya geçerli bir metre kullanın ve hava anahtarı iyi olur, opsiyonel paket vardır.

Bu sürücü 40A fazla akım, kazaları önlemek için ve hasar dayanabilir rağmen [4], uzun süre sürekli çalışma 48V35A aşmaması önerilir.

[5] Paket gelir ile yukarıdaki 40V gerilim güç kaynağı, lütfen fan ve su pompası zarar görmemesi için ayrı bir güç kaynağı voltaj regülatörü modülü kullanımı 70'den fazla, pompa 12 V DC güç kaynağı ısıtma bobin çapı kullanmak için kullanılan halka çapı ısıtma 36V gerilim 60 mm, tasarım,.

[6] indüksiyon ısıtma yapmak, bakır boru veya 10 halka çapı 60 mm standart sargı ya da herhangi bir yanma sorunu, alıcı sorumluluğu alacaktır göre ürün paketi kullanmalısınız.

[7] ısıtma modülü veya daha fazla 1000 W değiştirildi ve çevre tasarlanmıştır. Eğer iş gücü düşük olduğunda, bu dükkan 1000 W indüksiyon ısıtma makinesi satın almak, nispeten ucuz olabilir.

kullanmak için [notlar]:

Küçük ortaklar ve kullanılmasıyla ortaya çıkan sorunlar çeşitli sorular göre, onları kullanmadan önce uymak gerekir belirtiliyor

[1] 12 V modül minimum giriş gerilimi, bazı acemi alıcılar küçük, gerilim ve akım modülleri gerekli güç kullanımı, mevcut güç kaynağı voltajı 12 V 10A kullanılabilir yukarıda olmalı, güç çok düşük güç kaynağı gerilimi yüksek güç çıkış voltajı 12 V daha düşük olduğunda büyük ölçüde azalır zaman gerçek çıkış güç kaynağına götürecek, iki MOS tüp geçişi yol açacağı için kullanılabilir 12 V tüm güç temsilcisi değildir, MOS tüp zarar verir;

Etiketler: makine makine, makine ısı, makine dokunun, Ucuz makine makine, Yüksek Kaliteli makine ısı, Çin makine Tedarikçileri dokunun.

  • Yazın: Klima Parçaları
  • Paket Ağırlık: 0.5kg (1.10lb.)
  • Ünite Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)